آدرس : میرداماد ، مصدق جنوبی ، پلاک 4 ، واحد 10 | تماس : 02122905616 - 02122906126
ورود
|
ثبت نام
از شروع تا پایان خرید محصولات از فروشگاه آنلاین پدیده نقش در کنارتان هستیم *سوالات متداول*

موارد یافت شده منطبق با جستجوی شما

آیا محصولات فروشگاه آنلاین پدیده نقش گارانتی دارند؟

واحد کنترل کیفیت پدیده نقش تمامی کالاهای تولیدی مجموعه را به صورت تکی مورد بررسی قرار داده و پس از بسته بندی آنها را آماده ارسال می نمایند. در اینجا با استفاده از دستگاه ها و ماشین آلات به روز و همچنین استفاده از متریال مرغوب، محصولات از کیفیت مطلوبی برخودار هستند و همچنین برای چاپ و صحافی تمام کالاها، با نظارت ناظر چاپ صورت می گیرد.

اگر در روند چاپ و تولید، محصولات با نقص رو به رو شوند، از خط تولید خارج می گردند لذا محصولات مردود شده به انبار پدیده نقش انتقال داده نمی شود.

اما اگر به هر دلیلی محصولی را که مشتری گرامی دریافت می کند دچار اشکال از جانب مجموعه پدیده نقش باشد، این مجموعه خود را موظف دانسته که محصول را مرجوع کرده و یا تعویض نماید.

شرایط اعمال گارانتی چگونه است؟

مجموعه پدیده نقش تمامی محصولات با مشخصات زیر را شامل گارانتی می نماید:

  • هر گونه نقص در صحافی، دوخت و متریال مصرف شده.
  • هر گونه نقص در کیفیت تصاویر و چاپ داخلی صفحات.
  • مرجوع کردن کالا توسط خریدار تا حداکثر ۷ روز کاری.

لازم به ذکر است کارشناسان فنی ایراد مطرح شده توسط شما را مورد بررسی قرار می دهند. در صورت تایید آنها، سفارش شما مشمول گارانتی گردیده و مجدداً در صورت صلاحدید، یا کالای سالم ارسال می شود و یا هزینه دریافتی برای شما عودت میگردد.

چطور درخواست خود را جهت بازگرداندن (مرجوعی) کالا به شما اطلاع دهم؟

شما می توانید در زمان کمتر از ۷ روز کاری با شماره تماس های ۲۲۹۰۵۶۱۶-۰۲۱ و ۲۲۹۰۶۱۲۶-۰۲۱ با مجموعه پدیده نقش تماس حاصل نمایید و درخواست خود را جهت مرجوعی کالا اطلاع دهید.

همچنین می توانید با مراجعه به صفحه تماس با ما فرم تماس را پر کنید و درخواست خود را ثبت نمایید. یا درخواست خود را با پشتیبانی آنلاین پدیده نقش در میان بگذارید.

اطلاعات و شرایط لازم جهت مرجوعی وجه به مشتری

مشتری میبایست شماره کارت بانکی که حساب آن به نام صاحب پروفایل میباشد را در حساب کاربری پدیده نقش خود ثبت نماید. (در خصوص افراد زیر ۱۸ سال فاقد کارت بانکی، شماره کارت یکی از والدین ایشان با اولویت پدر، کفایت می کند.) در صورت لزوم عودت وجه به حساب مشتری، اصل بر این است که مبلغ به شماره کارت اعلام شده توسط مشتری عودت خواهد شد. مشتری با درج شماره کارت در حساب کاربری خود میپذیرد که نسبت به انجام تراکنش های مالی در خصوص عودت وجه خرید های انجام شده از پدیده نقش، رضایت داشته و با معرفی کارت در حساب کاربری مسئولیت های قانونی در این خصوص را میپذیرد.

در صورتی که در هر خرید واریز اولیه از کارت دیگری صورت گرفته باشد و مغایرتی بین حساب مبدأ که پرداخت اولیه از آن انجام شده با حساب اعلامی توسط مشتری در حساب کاربری کشف شود، پدیده نقش مطابق ضوابط و مقررات قانونی، مبلغ را بحساب مبدأ عودت خواهد داد.

19:05
1401/07/12
منو کامل

همراه با پدیده نقش