آدرس : میرداماد ، مصدق جنوبی ، پلاک 4 ، واحد 10 | تماس : 02122905616 - 02122906126
ورود
|
ثبت نام
تلفن تماس 22905616-021 - 22906126-021
ورود
|
ثبت نام

ایده ساز چیست؟

کاربرد ایده ساز: در این روش متفـاوت تر از قبـل دیده شـوید و از رقبای خود پیـشی بگیرید. ماموریت ما تثبیـت خاطره و یادآوری هر چه بیشـتر صاحبان کسـب و کار در ذهـن مخاطبانـتان است، هنر پـدیـده نقـش تلفیق و به تعادل درآوردن هـدیه خاص تبلیغـاتی می باشد.

هدف ایده ساز: تیم طراحی پدیده نقش با نگاهی نو در تلاش است که آینده ای روشن و ارتباطی مستمر بین صاحبان کسب و کار و مشتریانشان ایجاد نماید، ما میخواهیم با ایجاد طرح و کالاهایی نو خاطراتی جدید در ذهن مخاطبین نهایی شما ثبت نماییم. مجموعه ما این امکان را فراهم می سازد که مدیران از میان انتخاب کالاهای متعدد در بازار، انتخاب ویژه و انحصار به فردی را برای خود داشته باشد از این رو میتوانید هدیه ویژه خود را نزد ما بیابید و یا هدیه خاص خود را توسط ما بسازید.

خلاقیت ایده ساز: همیشه به فکر این بودید تا هدیه ای به مشتریان خود و یا به مخاطبان خود بدهید که خاص و متفاوت باشد و هیچکس قبل از شما اون هدیه رو نداده باشد به طوریکه این هدیه تدایی بخش برند سازمانی شما باشد و یا اون هدیه از بین تمام اون کالاهایی که بدست مخاطبان شما میرسد خیلی متفاوت تر باشد، در اینجا میتوانید اون چیزی که مناسب کار شما هست و یا کاربردی برای مشتریانتان دارد که میدانید سالیان سال نگهش میدارند و به یاد شما هستند رو ثبت کنید و با همکاری تیم خلاق پدیده نقش در زمینه همکاری با پیمانکارهای همپا از جمله: تولید کالاهای چوبی، بتونی، وکس و رزین، لیزر و پلکسی، چاپ و صحافی، که در نوآوری و بستر خلاقیت میتوان از آنها ایده گرفت و طرح خود را به اجرا در بیاورید.

  • در صورت تمایل شماره تماس خود را وارد کنید.
  پشتیبانی آنلاین
سوالات متداول
00:00
۱۴۰۰/۰۵/۱۳
منو کامل

همراه با پدیده نقش