آدرس : میرداماد ، مصدق جنوبی ، پلاک 4 ، واحد 10 | تماس : 02122905616 - 02122906126
ورود
|
ثبت نام

ست مدیریتی چیست، انواع آن کدام است و چه کاربردی دارد؟

نویسنده: پدیده نقش | دیدگاه: 0 |
سه لتی گیدور مطلب ست مدیریتی

نمی توان تعریف دقیقی برای پاسخ به این سوال ارائه کرد. چرا که ست مدیریتی می تواند تعاریف متعددی دربر داشته باشد. شاید فکر کنید که مگر چه فاکتور پیچیده ای در ست مدیریتی وجود دارد که نتوانیم برای آن تعریف دقیقی بیان کنیم؟ پس با ما همراه باشید تا پاسخ این سوال را بیان کنیم.

هدایای مدیریتی انواع و اقسام مختلف دارد. برخی ست های مدیریتی شامل کیف و دفتر یادداشت یا سرررسید، کیف پول و کیف کلید یا جا کلیدی و اکثر آنها همراه با خودکار می باشند. برخی دیگر از انواع ست مدیریتی شامل پاور بانک، فلش مموری، مموری، موس کامپیوتر، محافظت کننده های سیلیکونی یا چرمی موبایل و محصولات دیجیتال می شوند.

ست‌های مدیریتی کاربردی

انواع دیگری از ست‌های مدیریتی هستند که به شکل کیف می باشند. به آنها ست مدیریتی کیفی یا به اصطلاح ارگانایزر نیز می‌گویند.

در ادامه به شرح آن ست ارگانایزر خواهیم پرداخت.

نوع دیگری از ست‌های مدیریتی هستند که به عنوان هدیه مدیریتی تبلیغاتی شناخته می شوند. این نوع ست ها دارای ویژگی های خاصی هستند که می توان آنها را با سلیقه خود شخصی سازی نمود و قابل سفارش طبق خواسته مشتری هستند. عموماً سازمان ها و شرکت ها از این نوع ست ها به عنوان یک هدیه تبلیغاتی استفاده می کنند.

آیری مطلب ست مدیریتی

حال می دانیم که ست مدیریتی اگر چه کالایی مشخص و به ظاهر معمولی و ساده می باشد اما دارای ابعاد وسیعی است. البته این موارد تنها ویژگی های یک هدیه مدیریتی نیست و می تواند ویژگی های جزئی تر و دقیقتری را برای آن ارائه نمود. اما ما سر شما را درد نخواهیم آورد! . در ادامه به توضیح ویژگی های مهم بسنده خواهیم کرد.

قطعاً زمانی که می خواهیم یک ست مدیریتی خاص را هدیه دهیم، کارمندان رده بالا و مدیران مخاطب ما هستند. دارا بودن فاکتور هایی از جمله زیبایی و امکانات کاربردی ست مدیریتی، خصوصاً جنس مورد  استفاده از مواردی است که این افراد به آنها توجه می‌کنند. رعایت این موارد می تواند آن را به یک هدیه مدیریتی نفیس تبدیل نماید و اینگونه خاطره شما همیشه در ذهن مخاطبتان نقش می‌بندد.

ویژگی های مهم ست مدیریتی

جنس چرم

همانطور که اشاره شد متریال مصرفی در پک هدیه مدیریتی از موارد قابل توجه است. ما در مجموعه پدیده نقش هدایای نفیس مدیریتی خود را با استفاده از چرم تولید می کنیم. از دو نوع چرم مصنوعی و چرم طبیعی در تولید آن ها استفاده می شود. ست‌های مدیریتی پدیده نقش از نوعی چرم مصنوعی ایرانی ساخته می‌شوند. این نوع چرم از نرمی منحصر به فردی برخوردار است. هنگام لمس جلد حس ناخوشایند به شما منتقل نمی‌کند.

اما قطعا چرم طبیعی بین عموم مردم از نظر کیفیت و دوام بالا شناخته شده تر است. چرم طبیعی ایرانی نیز دارای همین ویژگی است. کیفیت و نرم بودن چرم علی الخصوص زمانی که برای یک هدیه مدیریتی لاکچری استفاده می شود اهمیت بالایی دارد.

مطلب ست مدیریتی - چرمی

دوخت چرم

از چرم عموما برای دوخت لباس استفاده می شود. استفاده از پارچه چرم و دوخت آن برای لباس پیچیدگی های خود را دارد. اما برای دوخت چرم برای تولید ست مدیریتی باید از دستگاه های مخصوص این کار بهره گرفت. دستگاه هایی که بتوانند چرم را بدوزند و به آن آسیب وارد ننمایند. همچنین بتوانند آن را به اشکال مختلف تبدیل نمایند. دوخت ظریف و با کیفیت از موارد مورد اهمیت در تولید گیفت مدیریتی است.

پدیده نقش مفتخر است که در تولید محصولات خود از کالاهای ایرانی استفاده می نماید. این کار نه تنها موجب حمایت از تولید می گردد بلکه ما رسالت سازمانی خود را در حمایت از تولید کننده ایرانی می دانیم.

ست مدیریتی 1401 کیفی مدل 3 لتی پارچه ای 3

جنس پارچه

استفاده از چرم در تولید ست های مدیریتی معمول تر است. به این علت که موجب می شود به یک گیفت شیک و خاص تبدیل شود. اما از پارچه نیز برای تولید ست های مدیریتی استفاده می شود که هیچ فرقی با ست های مدیریتی چرمی از نظر کیفیت و دوام ندارد. عموما از پارچه هایی با بافت ظریف برای جلد کیف و دفتر ست استفاده می شود. علت استفاده از پارچه ظریف این است که هنگام دوخت گرد بتوان بدون آسیب رساندن به پارچه و جلد کیف یا دفتر آن را به راحتی دوخت. همچنین پارچه های ظریف زیبایی منحصر به فردی را به ست مدیریتی می دهد و هنگام استفاده لطافت پارچه زیر انگشتان حس می شود.

دفتر یادداشت سررسید و سالنامه مدیریتی

همانطور که اشاره شد ست های مدیریتی انواع مختلفی دارند. یکی از پر طرفدارترین هدایای مدیریتی ست مدیریتی دارای سررسید و دفتر یادداشت است. اغلب مدیران ست‌هایی را ترجیح می دهند که دارای سررسید یا دفتر یادداشت باشد. زیرا می توانند وقایع و کارهای روزانه خود را در آن یادداشت نمایند و راحت تر آنها را پیگیری کنند. همچنین یکی از مواردی که برای اغلب مدیران مهم است داشتن یک ست مدیریتی همه کاره است. بدین معنی که بتوانند تمام وسایل مورد احتیاج خود را درون یک مجموعه کامل همراه خود داشته باشند و بتوانند همه جا از آن استفاده نمایند.

به همین علت ست های مدیریتی ارگانایزر تولید شده اند که بتوانند پاسخگوی این نیازها باشند.

ست مدیریتی ارگانایزر چیست؟

ارگانایزر یا سازمان دهنده تنها به موارد بالا خلاصه نمی شود. ارگانایزر مدیریتی وسیله ای است که شامل یک عدد کیف، دفتر یادداشت یا دفتر سررسید و سالنامه و خودکار می شود. البته ارگانایزر محدود به این موارد نیست و انواع مختلفی از آن وجود دارد. خوشبختانه ارگانایزرها در مدل های مختلف و همگام با سلیقه افراد مختلف تولید می‌شوند.

سررسید مدل ارگانایزر آیری (Ayri) پدیده نقش نیز یکی دیگر از همین ارگانایزر ها می باشد. سازمان دهنده ای که با چرم مرغوب ایرانی تولید می‌شود و مجهز به یک عدد سررسید ۱۴۰۱ و یا کلاسور ۱۰۰ برگ به انتخاب شما می باشد. کیف این ارگانایزر جذاب دارای دو عدد جای خودکار، یک عدد جای نوت کوچک، جای کارت بانکی، جای شارژر و هندزفری است. همچنین یک مکان مخصوص برای نگهداری مدارک که به صورت جیب دکمه دار طراحی شده است و از گم شدن مدارک جلوگیری می کند.

ست مدیریتی تبلیغاتی چیست؟

هدایای مدیریتی تبلیغاتی نوعی از ست مدیریتی است که به عنوان هدیه سازمانی یا گیفت شرکتی استفاده می‌شود. سازمان های دولتی یا شرکت های خصوصی هر ساله برای مدیران و کارمندان ارشد خود هدایای سازمانی تهیه می کنند. یکی از محبوب ترین این نوع گیفت ها ست مدیریتی است. تولید کنندگان سررسید مدیریتی، آن ها را با توجه به سلیقه شرکت ها و سازمان ها شخصی سازی می کنند.

مطلب ست مدیریتی - چرمی زرشکی

خرید ست مدیریتی

خرید ست یا نیم ست مدیریتی می تواند کاری دشوار باشد. چرا که تنوع محصولات و همخوانی آن با سلیقه مخاطب شما انتخاب هدیه مدیریتی را سخت می کند. اما اصولاً گیفت های مدیریتی ساده و کاربردی طرفداران بیشتری دارند.

اگر قصد خرید ست مدیریتی را دارید بهتر است فاکتورهایی که در بالا به آنها اشاره شد، مد نظر قرار دهید. چرا که شما در حال تهیه هدیه ای خاص برای شخصی خاص و قابل احترام می باشید. با کیفیت بودن این هدیه برای مخاطب شما مهم است و قطعاً موجب احترام متقابل خواهد بود.

قیمت پک هدیه مدیریتی

بدون شک فاکتور قیمت یکی از مهم ترین عوامل برای انتخاب یک ست مدیریتی است. هر چه آیتم های ست مدیریتی بیشتر باشد، به مراتب قیمت آن نیز بیشتر خواهد شد. به عنوان مثال ست پاور بانک مدیریتی که شامل محصولات دیجیتال می باشد طبعاً قیمت بیشتری نسبت به ست مدیریتی معمولی دارد. البته برخی از ست‌های مدیریتی ساده هستند که کیفیت متریال بالایی دارند و از این رو حتی از محصولات دیجیتال نیز گران تر می باشند.

پدیده نقش به عنوان یکی از تولید کنندگان این محصولات مفتخر است که با استفاده از متریال مرغوب و تولید با کیفیت حاشیه سود را به حداقل رسانده و در تولید ست مدیریتی ارزان قیمت و کاربردی پیشگام باشد.

بسته بندی ست مدیریتی

به طبع یک هدیه مدیریتی خاص باید دارای یک بسته بندی شیک نیز باشد. قطعاً بدون داشتن بسته بندی مخصوص، ست مدیریتی به یک هدیه نفیس تبدیل نخواهد شد. بسته بندی باید به گونه ای باشد که اقلام درون آن هر کدام در جای مخصوص خود جای داده شوند. اینگونه محصول به یک هدیه مدیریتی نفیس تبدیل شده و باعث ایجاد حس احترام متقابل می گردد و مخاطبین شما از اینکه به آنها اهمیت می دهید احساس دوستی و رضایت می کنند.

نتیجه گیری

همانطور که اشاره کردیم در این پست سعی شد تا موارد مهمی که در انتخاب یک ست هدیه باید در نظر گرفته شود بیان شود. شما هم می‌توانید تجربیات خود را از خرید یا استفاده از این محصول کاربردی را با ما در میان بگذارید. در انتهای همین متن به بخش نظرات مراجعه نمایید و تجربیات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

مطالب مرتبط

دیدگاتان را درباره این مطلب بنویسید

7:52
1401/04/14
منو کامل

همراه با پدیده نقش